Норми внесення добрив

Для отримання високих і якісних урожаїв, варто дбати про родючі властивості ґрунту. Добрива необхідні як глинистим і піщаним ґрунтам, так і багатим чорноземам.
При розрахунку внесення норм добрив враховуються наступні фактори:

урожайність культури;
необхідний рівень якості продукту;
родючість ґрунту (запаси поживних речовин у ґрунті);
тип ґрунту;
сівозміна;
обробіток пожнивних решток.

читати більше

Обробка картоплі перед посадкою

Існує багато способів боротьби з різними видами напасті на картоплі: обприскування, додавання попелу в ґрунт, ручне збирання шкідників або обробка бульб спеціальними препаратами для передпосадкової обробки (протруйниками). Головна відмінність методів – це час їхнього застосування. Так, попіл та професійні препарати використовуються як профілактика, тобто до висадки картоплі в ґрунт. Інші ж методи, такі як обприскування, ручне збирання, обпилювання – коли шкоди рослині вже завдано. Також треба зазначити, що деякі способи (наприклад, ручне збирання) підходять тільки для боротьби з колорадським жуком, в той час як бульби можуть бути уражені паршею або вовчком.

читати більше

Побілка дерев

Правильний догляд за плодовими деревами – запорука їхнього здоров’я, довголіття, рясного і якісного врожаю. На нашому сайті вже розміщена стаття про те, як білити дерева восени, де ми обґрунтували необхідність цієї процедури. Осіння побілка садових дерев є дуже важливим пунктом у переліку заходів з догляду за садом, проте не менш важлива побілка дерев і чагарників навесні.

читати більше

Як правильно висаджувати розсаду

Правильне висаджування розсади забезпечить багатий врожай овочів.
Щоб ваша розсада не хворіла і швидко прижилася, її потрібно правильно і своєчасно посадити у відкритий грунт на постійне місце.

Як правильно посадити розсаду на постійне місце, пропонуємо розглянути у цій статті.

Будь яка пересадка для рослин – це завжди стрес. Наше завдання – зробити все можливе, щоб молоді рослинки (розсада) помідорів, огірків, баклажанів, перцю, капусти перенесли пересадку з мінімальним стресом.

читати більше

ХВОРОБИ МАЛИНИ ТА ЇХНЄ ЛІКУВАННЯ

Малина приваблює безліч комах-шкідників, що паразитують на ній, та й небезпечних хвороб у неї чимало. Правильна посадка й догляд за малиною зміцнюють стійкість рослини до захворювань і до комах-паразитів.

читати більше